leaderboard
reklama_sl_1

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama_sl_3
reklama_sl_4
reklama_sl_5

Reklamní prostor

 

Náklady na provoz a rozšiřování serveru Poznáváme Svět jsou hrazeny z prodeje reklamního prostoru, jehož koncepce umožňuje unikátní zacílení jak na zákazníka ještě nerozhodnutého pro konkrétní zájezd, dovolenou či výlet, tak na zájemce o konkrétní destinaci. Reklama je vhodná nejen pro cestovní kanceláře a agentury, hotely, penziony a restaurace, pojišťovny a zařízení nabízející služby související s cestovním ruchem a zábavou, ale i pro všechny, kdož chtějí oslovit cílovou skupinu uživatelů a čtenářů serveru Poznáváme Svět, což jsou lidé se zájmem o cestování a turistiku, zeměpis, historii, architekturu a přírodu a v neposlední řadě rovněž i studenti středních a vysokých škol.
Na každé webové stránce jsou čtyři základní reklamní prostory: v záhlaví (leaderboard, max. šířka 1000 px), v zápatí (fullbanner, max. šířka 1000 px), napravo (pravý reklamní sloupec, max. šířka 300 px) a nalevo (levý reklamní sloupec, max. šířka 190 px). První reklamní pozice v pravém sloupci (partner webové stránky) je kontextově vázaná na obsah příslušné stránky. Reklama na ostatních pozicích je společná pro všechny stránky. Výjimkou je levý reklamní sloupec u českých destinací, kde se zobrazuje kontextová reklama pro danou lokalitu.
Cena za obsazení konkrétního reklamního prostoru je stanovena dohodou mezi zadavatelem reklamy a majitelem serveru.

 

fullbanner
                                 Copyright © 2011, Globinfo - Milan Konšel                                       O Poznáváme Svět                                       Kontakt                                       Reklama